HAKKINDA
18 yıldır şirketlerin pazar hâkimiyetini arttıracak geniş veri tabanına ve CRM deneyimine sahip olan Tanı, web, mağaza ve mobil platformlarda entegre pazarlama çözümleri sunar ve danışmanlık verir. Tanı, markaları insanlara, insanları markalara yakınlaştırarak daha verimli bir dünya yaratmak için çalışan veriden değer yaratmayı misyon edinmiş bir şirkettir. Koç Topluluğuna bağlı faaliyet gösteren Tanı, Sadakat Programları, Dijital Pazarlama Uygulamaları, Veri Yönetimi, Analitik ve İş Zekası Çözümleri, 360 Kampanya Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Bu alanlarda 19 yerel 9 uluslararası ödülün de sahibidir.
Birlikte Değer Yaratmaya İnanıyoruz
Img

“Bir yaz günü ofisteki toplantı odasından hararetli konuşmalar duyuluyordu. Müşterilerine harika deneyimler yaşatmak, anlamlı ürün ve hizmetler sunmak isteyen yenilikçi bir şirketin çalışanları, inançla bunu nasıl başaracaklarını hayal ediyorlardı. Tartıştıkça, bu samimi niyeti hayata geçirmek için çok farklı yetkinlikler ve teknolojilere ihtiyaçları olduğu ortaya çıkıyordu…”

Müşteri beklentileri, gelişen teknoloji, her gün daha da dijitalleşen yaşamlarımız ve çeşitlenen temas noktaları içinde, pek çok firma bugün bu şirketin gerçeğini yaşıyor. Hayallere giden yolda çözülecek konular kadar, alternatif çözüm yollarının seçimini yapmak da firmalar için her geçen gün daha zorlaşıyor. . İşte tam da bu noktada Tanı olarak, bilgi birikimimiz ve sahip olduğumuz teknolojik yetkinliklerle müşterilerimizin dijital dönüşüm ve müşteri deneyimi iyileştirme yolculuklarında hayatlarını kolaylaştırmayı ve birlikte değer yaratmayı hedefliyoruz.

17 yıldır 25’i aşkın sektöre dokunarak Türkiye’nin en köklü CRM şirketi olmanın sorumluluğuyla toplumumuza, müşterilerimize, tüketicilerimize, ekiplerimize, iş ortaklarımıza, tüm paydaşlarımıza değer yaratan deneyimleri hayata geçirmek için varız. Firmalar ve müşterileri arasında zenginleşen köprüler kuruyor, veriden değer yaratıyoruz. Bu amaçla, müşteri verisi yönetimine, yapay zekaya, makine öğrenmesine, ileri analitik alanlara, omnichannel dünyanın gereklerine uygun kişiselleştirmeye, mobil teknolojilere ve deneyim tasarımı gibi yenilikçi konulara yatırım yapıyoruz. Birikmiş deneyimimizden güç alan, günümüz ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler sunan yeni ürünler geliştiriyor, müşterilerimizin kullanımına açıyoruz.

Günümüzde tek başına yol almanın yerini, paydaşlarla bir ekosistem içinde yer alıp, başarmak aldı. Tanı’daki hizmet yaklaşımımız, firmaların kendi özelleşen ihtiyaçlarını çözmenin yanı sıra, işbirliklerine ve dijital ekosistemlerde kolaylıkla yer almalarına da imkân sağlıyor. Bu alanlarda ihtiyaçlarını onlar adına çözen, esnek teknik ve pazarlama kurguları ortaya koyuyoruz. Hedefimiz CRM ve dijital ekosistemler konusunda uluslararası öne çıkan firmalar arasında yer almak.

Yenilikleri denemeyi seven, risk alan, sürekli öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi, genç fikirli ekibimizle yürüttüğümüz çalışmalarımızda, çeşitlilik ve çok sesliliğe değer veriyoruz. Ekibimizde kadın, erkek sayısındaki denge ile tüm renkleri birlikte yansıtıyoruz. Çevik takımlarla yürüttüğümüz çalışma yapımız, her bir bireyin sesini duyurmasına olanak sağlıyor. Birlikte başarmaya inancımızla, start-up’larla da yakın çalışmalar yürütüyoruz.

Sizlerin dertlerini, ihtiyaçlarını, heyecanlarını bizim de derdimiz, ihtiyacımız, heyecanımız bilmek,hayallerinize ve hedeflerinize giden yolculuğunuzda yanınızda olmak ve ekibinizin bir parçası olarak hareket etmek ana felsefemiz. Çünkü biz bu yolculuğun bir alım satım ilişkisinden çok, her an gelişen dünyamızda, her yeni günün öğretisiyle, yenilikleri birlikte hayata geçirdiğimiz, uyumla süren bir dans olduğuna inanıyoruz.

Hülya VARLIK

TANI CEO
YÖNETİM KURULU
person
İbrahim Tamer Haşimoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı
person
Alp Önder Özpamukçu
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
person
Ali Y. Koç
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Özgür Yücetürk
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Cemal Can Dinçer
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Ahmet Ercüment Polat
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Gökhan Akça
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Utku Barış Pazar
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Serkan Ülgen
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Mehmet Ali Akarca
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Cüneyt Ağca
Yönetim Kurulu Üyesi
person
Özgür Burak Akkol
Yönetim Kurulu Üyesi