Tanı Haberler - Haziran 2019

YİNE BİRLİKTEYDİK!
Tanı olarak geleneksel hale getirdiğimiz Pazarlama Sohbetlerinde her yıl siz müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla bir araya geliyoruz. Farklı sektörlerden konuşmacılara, gündeme dair gelişmelere ve çeşitli sürprizlere yer verdiğimiz bu yılın ilk etkinliğini 80 kişilik bir katılımla 15 Mayıs tarihinde Faruk Ilgaz Fenerbahçe tesislerinde gerçekleştirdik.
Düzenlediğimiz bu etkinliklerde amacımız günlük rutin iş akışımıza güzel ve faydalı bir ara vermek. Bu yıl sonbaharında ikincisini planladığımız Pazarlama Sohbetlerinde hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

NERELERDEYİZ?
Omnichannel Marketing Conference
13 Haziran 2019’da Point Hotel’de gerçekleşen etkinlikte Müşteri Deneyimi ve Omnichannel Pazarlamadaki Rolünü konuştuk. Related Digital’den Sercan Çalbak’ın moderatörlüğünde Tanı’dan Cem Alpay ve Media Markt’tan Çağanur Atay Uçtu panelistler oldu.

7. Müşteri Deneyimi Zirvesi
18 Nisan’da Hilton Elmadağ’da gerçekleşen etkinlikte Tofaş ile geliştirdiğimiz “Müşteri 360 Kart” ve CarrefourSA’da Chippin’le mobil ödeme kolaylığını konuştuk.

TRAI 19
Tanı Akıllı Kampanya Öneri Motoru: Son moda analitik yöntemlerle Opet’in müşterilerini daha iyi tanıyan, onlar için en uygun kampanyayı seçerek ciroyu %28 artıran ve otomatize çalışarak kampanya süreçlerinde ciddi verimlilik sağlayan bu hizmetimiz Türkiye Yapay Zeka Zirvesinde dinleyicilerle buluştu.

AGILE VE DIJITAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ

Tanı olarak süreçlerimizi son iki yıldır Agile (TR: Çevik) Metodoloji yöntemleri ile sürdürüyoruz. Şirketimizde Agile pratiklerini günlük iş akışımıza taşıyarak hem teknik hem iş birimlerimizden oluşan 6 kanban takımı oluşturduk. Takım ruhu, ortak odak, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile yaptığımız çalışmaların sonuçlarını ve elde ettiğimiz iş çıktılarımızı müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Ek olarak Koçtaş, Opet ve Tofaş için oluşturduğumuz takımlara bu markalardan ekipleri de dahil ettik.
2017’den bu yana başlattığımız projelerde Koç Holding’in Dijital Dönüşüm kapsamını dikkatle izleyip 2018’i 8 proje ile tamamladık. Tüm projelerimizi başarı ile tamamlamış ve koyduğumuz hedeflerimizi gerçekleştirmiş durumdayız. 2019 yılı içerisinde farklı iş birimlerimiz için takip ettiğimiz ve teknolojik yenilikleri içeren 10 proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Dijital Dönüşüm kapsamında çalışanlara yönelik farkındalık, eğitim, iletişim faaliyetleri ile topluluk çapında yapılan kültürel çalışmalara katılım ve katkı çalışmalarımız devam etmektedir.

CHIPPIN'DE YERİNİZ HAZIR.

Chippin 40 farklı sektörde ve 323 markada... Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri KOÇTAŞ artık Chippin'de! Siz de Chippin'le müşterilerinize yeni deneyimler sunmaya ne dersiniz?
Carrefour SA
Tüm Türkiye CarrefourSA’lar da Chippin sayesinde müşteriler mobil ödeme deneyimi yaşamaya devam ediyor. CarrefourSA ve Chippin’in Nisan ayında gerçekleştirdiği kampanyası 100 TL ödemede 20 TL toplamda 100 TL Chippin kazanımı, yoğun istek ve ilgi üzerine Haziran ayında da oldukça başarılı şekilde devam ediyor.
PlajSilver
Chippin’e Kilyos’ta sezon boyu yaklaşık 100.000 kişinin ziyaret ettiği Plaj Silver katıldı. Plaj Silver’da özel Chippin branded bir alan, girişte %20 geri kazanım ve yaz boyu özel sürprizler Chippin kullanıcılarını bekliyor olacak.
Hadi Jokerler Seni Bekliyor
Chippin olarak Hadi iş birliğiyle farklı kanallar kullanarak iletişimlerini yapmaya devam ediyoruz. Hadi ile diğer dijital kanalların aksine anında canlı olarak yüzbinlerce kullanıcıya ulaşırken aynı zamanda geleneksel kanallar gibi geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Bu iş birliği sayesinde 15 dakika gibi bir sürede hem kendi iletişimimizi yapıp hem de CarrefourSA ile yaptığımız kampanyamızı duyurarak yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmış olduk.

Yeni ürünlerimizi tanıtmak için ziyaretinize gelelim.
Bize ulaşın:
musteriiliskileriveyonetimi@tani.com.tr

Free HTML5 Bootstrap Template by FreeHTML5.co