Tanı Haberler - Ekim 2020

VERİMLİ OPERASYONLAR = VERİMLİ SONUÇLAR
Müşterilerimizi tanıyıp kişiselleştirilmiş aksiyonlar planlarken, bu planları en efektif şekilde hayata geçirmek de önemli.
Bu yaklaşımla müşteriyle temas süreçlerimizde iyileştirmeye ve dijitalleşmeye yönelik birçok geliştirme yaptık. Kampanya Asistanı arayüzümüzle kampanya adeti ve hızında verimlilik yarattık. Çağrı Merkezi bilgi ekranlarımızla çok daha fazla çağrıya çok daha hızlı geri dönüşler yaptık. Elektronik arşiv uygulaması ile hem zamanda hem maliyette verimlilik sağladık.

VERİLERİNİZ GEÇERLİLİĞİNİ KORUSUN. SON TARİH 30 KASIM!
Bildiğiniz gibi ETHK izinli verilerinizi İYS'ye aktarmak için son gün 30 Kasım! Tanı olarak İYS ile iş ortağıyız ve Tanı İYS Entegrasyon çözümü ile verilerinizin geçerliliğini koruma sürecinde yanınızdayız.

Merkezi izin toplama ve yönetimi konusunda daha geniş kapsamlı ve yine İYS ile entegre çalışan ürünümüz Dataaccord için de bize ulaşabilirisniz.

Bize hemen ulaşın süreci başlatalım: info@tani.com.tr

TANI, ÖZHAN MARKETLER MAĞAZA MÜŞTERİSİNİ BİTARİF UYGULAMASINA TAŞIDI!
Tanı hedef kitleli kampanya entegrasyonu ile Özhan Marketler, kendi reyonlarından BiTarif üyelerine özel faydalar sundu.
BiTarif mobil uygulama üyeleri, Özhan market reyonlarında seçili ürün barkodlarını okutarak ve sepete ekleyerek kampanyadan kolayca faydalandılar. Geleneksel kanaldaki müşterileri dijital platforma taşıyan bu kampanya sahada afişlerle duyuruldu. Ayrıca tüm mağaza görevlileri bilgilendirildi ve katılımı artırmak amacıyla ürünlere özel indirim etiketleri hazırlandı.
Kampanya sonucunda katılımcı tüm müşterilerin iletişim izni alındı. BiTarif uygulamasına üyelik %38 oranında artış gösterdi. Uygulama Yeme İçme Kategorisinde Trend uygulamalar içerisinde 1. sıraya yerleşti.


TANI CUSTOMER 360 ANALYTICS İLE VERİDEN İÇGÖRÜYE, İÇGÖRÜDEN AKSİYONA!
25 Eylül'de Harvard Business Review-Microsoft iş birliği ile düzenlenen "Birlikte Daha İleriye. Geleceği Yeniden Hayal Et" sanal zirvesinde, CMO Oturumu'nda Tanı olarak Microsoft Azure'da konumlandırdığımız Customer 360 Analytics çözümümüzü anlattık. "Veriden içgörüye, içgörüden aksiyona!" başlıklı sunumun videosunu izleyebilirsiniz.

Tanı Microsoft Appsource'da! Tıklayın.
Tanı Microsoft Azure'da! Tıklayın.

CHIPPIN SÜPER APP OLMA YOLUNDA!
Üye sayısının büyütülmesi, üye işyeri ağının genişletilmesi ile yaygınlığın arttırılması ve bilinirliğin sağlanması çalışmalarına paralel olarak yeni eklenen özellikleri ile Chippin süper app olma yolunda ilerliyor. Çok yakında Digiturk, Vodafone, Netlfix gibi markaların ürün satışlarını uygulamada Chippin store menüsü içerisinden yapabilecekler.
Son günlerin popüler alışveriş sitesi İstegelsin ile yapılan kampanyamız oldukça ilgi gördü ve müşterilerimizden gelen talep üzerine uzatıldı. OPET istasyonlarında araçtan inmeden Chippin'le mobil ödeme yine kullanıcılar tarafından kullanım kolaylığı ve sosyal mesafe anlamında tercih ediliyor.

GELECEĞİN VERİ BİLİMCİLERİ YETİŞİYOR!
Tanı olarak sürdürülebilir Kurumsal Sosyal Sorumluluk bilinci ile TEV ile bir iş birliği gerçekleştirdik. GELECEĞİN VERİ BİLİMCİLERİ adı altında oluşturduğumuz FON ile ilgili bölümlerde okuyan üniversite öğrencilerine hem maddi hem de online mentörlük yaparak manevi destek vermeyi hedefliyoruz.
Ayrıca 7-8 Kasım'da gerçekleşecek "İyilik Peşinde Koş" Sanal İstanbul maratonunda Tanı çalışanları olarak koşacak, yine TEV için destek toplayacağız. Siz de maratona dahil olup bizimle koşmak ister misiniz? Kayıt ve bilgi için: melekh@tani.com.tr